poniedziałek, 22 czerwca 2009

Nabór do redakcji!

Nie jest źle - znaczy myśleliśmy, że będzie gorzej. Minęło niemal pół roku, odkąd założyliśmy tego bloga i nawet żyje on jakoś, nie umiera, coś tam się dzieje. Niemniej jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc postanowiliśmy otworzyć nasze wrota redakcyjne i dopuścić do naszego domku na kurzej stopie kolejne osoby. Problem jednak w tym, że brak nam kandydatów.

Dlatego jeśli posługujesz się językiem polskim lepiej niż Ireneusz Jeleń; jeśli lubisz słuchać muzyki i pisać o niej; jeśli chciałbyś spróbować współredagowania bloga razem z czterema specyficznymi osobami, słowem: jeśli niczego się nie boisz - zapraszamy!

Szczególnie preferowane obycie w rapie (w sensie, że nie Eminem).

Kontakt:
GG: 5653370
mail: pierwszyyeti@wp.pl

2 komentarze:

  1. Skusiłbym się, bo posługuję się polskim lepiej niż sam Jeleń, Smolarek, a nawet Bachleda. Muzyką też niby się interesuję. Tylko obycie w rapie mam nijakie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszamy do nawiązania kontaktu - coś pomyślimy. ;)

    OdpowiedzUsuń

Redakcja apeluje: nie gryź, a jeśli już musisz, to inteligentnie. Zastrzegamy sobie prawo do wycięcia Twojego komentarza, szczególnie jeśli będzie zawierał bluzgi. Prosimy, nie pisz jako Anonimowy, jakoś się podpisz. Miłego dnia.