czwartek, 14 czerwca 2012

Gdzie strumyk płynie z wolna: Tetris


Dane personalne
Adam "Tetris" Chrabin

Skąd
Siematycze

Osiągnięcia
"Nie ma"; finalista WBW 2004 i 2005.
Szczyt formy
Prawdopodobnie 2004 i 2008.

Cechy szczególne
Najpłynniej fristajlujący człowiek w historii polskiego fristajlu, prawdopodobnie.

Zarzuty
Niektórzy chyba się obsrywali przed walką z Tetem; nigdy nie udowodnił swojej klasy przez zwycięstwo w WBW. Mistrzowie się zmieniają a niektórzy nigdy nimi nie byli.

Reminescencje 

05 Tetris VS Muflon (Bitwa o Cynk vol. 4, Szczecin, 2011)
Okej, zaczynamy od Tetrisa, jakiego lubimy najbardziej. Charakterystyczny dla późniejszego okresu kariery Teta brak panczy rekompensuje płynność nawijki; radość z fristajlowania aż bije z monitora. Pierdolony Kid Cudi.

04 Tetris VS Puoć (Microphone Masters I, Warszawa, 2008)
Legendarna edycja Microphone Masters. Legendarny występ Puocia, który w sposób oczywisty przegrał wszystkie trzy bitwy.

03 Tetris VS Duże Pe (Microphone Masters I, Warszawa, 2008)
Udany rewanż za rok 2004: pancz na temat "domek na prerii" (odrzucone: bizon - żyrandol) - jeden z najlepszych w historii.

02 Tetris VS Diox (WBW 2005, półfinał, Warszawa)
Pu-pu-pu-pu-PA! Tetris tak to uzi. Po tej walce Diox skończył karierę - co wyszło na dobre i jemu, i polskiej scenie fristajlowej.

01 Tetris VS Duże Pe (WBW 2004, grupa, Warszawa)
Najlepsze wejście w historii na temat? Bardzo możliwe. Gdyby tę formę zaprezentował w finale...

3 komentarze:

  1. Duże Pe pojechał z Tetrisem w 2004 zarówno jeśli chodzi o płynność nawijki, jak i o pancze. Chociaż, można by uznać, że tym z Mezo Tet go zabił :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Jasne, ale też celem tego skromnego przecież podsumowania polskiego fristajlu jest jak największa różnorodność. Pewnie, że walka finałowa z 2004 mogłaby się znaleźć także tutaj, ale ma już swoje miejsce w rankingu walk Pe - uznałem, że linkowanie dwa razy tego samego nie ma żadnego sensu. Zaś przy opisie walki grupowej z WBW 2004 chodziło o to, że gdyby Tetris pojechał jak w temacie gra półsłówek w finale, wygrałby bez dogrywki i w sposób miażdżący. Niestety, leciał gorzej i to nie wystarczyło, choć wiadomo, ze o werdykt fani obu MC spierają się do dziś, między innymi w komentarzach na YT. ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. dopiero dotarlem do tego podsumowania :< imo w walce tet vs diox, tet nawija 'tetris aka uzi' a nie 'tak to uzi', taki maly blad.

    OdpowiedzUsuń

Redakcja apeluje: nie gryź, a jeśli już musisz, to inteligentnie. Zastrzegamy sobie prawo do wycięcia Twojego komentarza, szczególnie jeśli będzie zawierał bluzgi. Prosimy, nie pisz jako Anonimowy, jakoś się podpisz. Miłego dnia.