czwartek, 21 kwietnia 2011

Shiny Beats: Klub Muzyczny Bunkier, Toruń, 6 maja

Nie spodziewajcie się spokojnej zabawy ani ładnych piosenek dla grzecznych dzieci. Jeśli boisz się hałasu, podbitych basów i przesterowanych klawiszy - lepiej zostań w domu!

Shiny Beats to trójmiejski duet indie-electro, nazwany przez Gazetę Wyborczą ,,zespołem, który może w niedługim czasie stać się objawieniem rodzimej sceny elektronicznej".

Po koncercie taneczny after, na którym nie zabraknie takich wykonawców jak Crystal Castles, Klaxons, Mgmt, Late of the Pier czy Bloody Beetroots. After zapewni Dj Throt.

Shiny Beats to nie do końca jeszcze poznane zjawisko fizyczne, fascynujące świat współczesnej nauki. Wszystko zaczęło się od artykułu w prestiżowym magazynie Nature, dokumentującym wieloletnią pracę skandynawskich badaczy, którzy odkryli związek światła i muzyki. Naukowcom z Neon Harvest Company udało się doprowadzić do przekształcenia wiązki światła w falę dźwiękową, o zadziwiających właściwościach fizycznych i chemicznych. Efektem eksperymentu są tzw. Shiny Beats. www.myspace.com/theshinybeats

SHINY BEATS
KLUB MUZYCZNY BUNKIER
6 MAJA O 21:00
WSTĘP WOLNY
http://www.facebook.com/pages/Shiny-Beats/171890202835384?ref=ts

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Redakcja apeluje: nie gryź, a jeśli już musisz, to inteligentnie. Zastrzegamy sobie prawo do wycięcia Twojego komentarza, szczególnie jeśli będzie zawierał bluzgi. Prosimy, nie pisz jako Anonimowy, jakoś się podpisz. Miłego dnia.